Zlot na Sylwestra

0
25

PolskiOffroad Klub Fanów Jazdy Terenowej oferuje oryginalne spotkanie Sylwestry i Nowego Roku. W programie – dwudniowa dawka Offroad. Też chętnych czeka tradycyjnie na Bal Sylwestrowy z muzyką na żywo i bogatym menu.


Udział możliwy jest fabrycznym autem terenowym i SUV-em, także początkujących załóg. Po opadach może być ciężko i wtedy przyda się wszelkie offroad wyposażenie, a zwłaszcza opony na błoto. uczestnicy muszą miec CB radia. Konieczne są mocne haki holownicze z przodu i z tyłu pojazdów.

Sylwester offroad

Organizatorzy informują że uzyskali dla uczestników imprezy duże rabaty ceny pobytu w hotele Uroczysko. W cenie tej jest również możliwość korzystania z bogatego zaplecza spa (basenu, sauny, groty solnej, łaźni parowej itp.)

Zlot oficjalnie rozpocznie się w sobotę 30 grudnia 2017 roku o 9.45 od rejestracji uczestników, wydania materiałów nawigacyjnych i zlotowych gadgetów. Potem będzie krótka odprawa i około 10.00 wyjedz w teren, na urozmaiconą, górską trasę prowadzącą do turystycznych atrakcji regionu. Będą na niej strome podjazdy, zjazdy i głębokie koleiny.

Sylwester offroad

Organizatorzy obiecują niezapomniane emocje, ale uczestnicy muszą pamiętając jednak o bezpieczeństwie: „Pokonać ją będziemy wspólnie, bez rywalizacji”.

Sylwester offroad

 

 

Opłaty:

wpisowe („od samochodu”, bez względu na ilość osób w załodze) – 690 zł (640 zł dla członków Klubu PolskiOffroad),
noclegi ze śniadaniami – od 65 do 200 zł/osoba/doba (zależnie od pokoju),
prowiant na drogę – 20 zł/porcja,
Bal Sylwestrowy – 419 zł/para (cena specjalnie dla naszej grupy, normalna to 559 zł).
Dodatkowo możliwe jest zapisanie dzieci na specjalnie dla nich przygotowaną imprezę sylwestrową. Cena 150 zł/dziecko. Chętnych prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją hotelu Uroczysko tel. +48 696494843, e-mail: rezerwacja@hotel-uroczysko.com.pl

 

rekrutacja

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ