Tekturowy Harry – wypij kawę przy tekturze

0
794
źródłó: http://tekturowyharry.blogspot.com/p/dla-prasy.html

Tektura większości ludzi kojarzy się jedynie z makulaturą i pakowaniem urządzeń AGD. Okazuje się jednak, że jej wykorzystanie może być o wiele bardziej znaczące w życiu codziennym.

tekturowe mebleźródłó: http://tekturowyharry.blogspot.com/p/dla-prasy.html

   Łukasz Serej, właściciel firmy Tekturowy Harry, to młody projektant z Chełma, absolwent Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, który nadaje drugie życie kartonom. Minimalistyczne meble, zaprojektowane z wielkim wyczuciem stylu, podbijają serca ekologów i nie tylko swoją prostotą. W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim stoły i krzesła i w mniejszej ilości sztuka nieużytkowa. Linie i kształty niektórych z projektów przypominają rzymskie wzornictwo. Wybrane meble zostały dodatkowo wzbogacone szkłem, które stanowi idealne dopełnienie eleganckich form. Krzesła, odchylają się przy opieraniu, dodatkowo komfort wzmacnia świadomość, że kupując wygodne siedziska dbamy o środowisko.

k2.3

designerskie mebleźródłó: http://tekturowyharry.blogspot.com/p/dla-prasy.html

   Znalezienie pomysłu na biznes, w czasach kiedy ilość firm rośnie w zawrotnym tempie, jest niezwykle trudne, a połączenie go z ekologią zasługuje na ogromny podziw.

Meble można zakupić w sklepie Tekturowy Harry – Łukasz Serej, przy ul. Jana Kilińskiego 8 w Chełmie.

rekrutacja

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ