Fordem do Warszawy, czyli X Zlot Mustangów

0
25
Samochody marki Ford Mustang na parkingu.

To już dziesiąty raz, kiedy miłośnicy kultowych mustangów spotkają się w Warszawie, by wziąć udział w tak doniosłym wydarzeniu, jakim w świecie motoryzacji jest Zlot Mustangów. 21 kwietnia 2018 roku Halę Torwar wypełni zgodny ryk silników. Jesteś fanem właśnie tych samochodów? Jeśli tak – nie może Cię tak zabraknąć!
Nowy Ford Mustang, srebrny. Zlot mustangów.

X Zlot Mustangów

W 2018 roku czeka nas jubileuszowy Zlot Mustangów w Polsce. Te wspaniałe auta jeszcze nigdy od blisko 54 lat nie były tak popularne jak teraz. Wydawać by się mogło, że wpływa na to produkcja coraz nowszych modeli, jednak nic bardziej mylnego. Wśród „polskich” klasyków nie brakuje perełek z pierwszych 9 lat produkcji, natomiast w skali Europy, sympatyków „staruszków” można znaleźć nawet więcej, niż miłośników nowych maszyn.

Ford Mustang czarny. Zlot mustangów.

Daty i liczby

Zainteresowani zlotem powinni odwiedzić Warszawę 21 kwietnia (sobota) 2018 r. na Hali Torwar. Wówczas będą mogli zobaczyć jak ikona motoryzacji zmieniała swoje oblicze przez lata. Pozwól sobie poczuć wibracje powietrza od ryku silników, wsłuchaj się w gwizd kompresorów, a jeśli to za mało – poczuj klimat naszej rozrastającej się, mustangowej społeczności. W zeszłym roku odnotowano rekordową liczbę miłośników mustangów: hala wypełniła się ponad 200 maszynami z kilku krajów Europy. Czy rok 2018 ustanowi rekord? Możesz się do tego przyczynić, jeśli tylko jesteś zainteresowany! Pokaż innym swój skarb, a przy okazji zobacz pozostałe, cudowne maszyny. Podziel się z uczestnikami własnym doświadczeniem, zapytaj o nurtujące Cię rzeczy. W końcu nie codziennie nadarza się okazja do spotkania miłośników Mustangów z całej Europy – nie można jej zmarnować!

Więcej szczegółów już wkrótce, a tymczasem szykuj swojego rumaka i do zobaczenia w Warszawie!

 

 

Źródło: https://www.kiwiportal.pl/wydarzenia/370443/warszawa-x-ogolnopolski-zlot-mustangow

 

rekrutacja

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ