Sylwestrowy Zlot Offroad

0
25
Sylwestrowy Zlot Offroad
Sylwestrowy Zlot Offroad

Jak wyjątkowo spędzić Sylwestra? Od kilku lat znajdują się chętni na offroadową przygodę czyli zlot fanów jazdy terenowej inaczej Sylwestrowy Zlot Offroad , w tym roku także odbędzie się tego typu impreza, w okolicach Kazimierza Dolnego.. Jesteś zainteresowany? Poznaj więcej informacji.

„Sylwestrowy Zlot Offroad” O co chodzi?

PolskiOffroad Klub Fanów Jazdy Terenowej po raz kolejny organizuje Sylwestra i Nowy Rok, dla miłośników tego typu rozrywek. Jest to zlot w ośrodku wypoczynkowym „Oblasówka” położony na nadwiślańskiej skarpie w pobliżu Janowca (po drugiej stronie Wisły jest Kazimierz Dln.).

Polski Offroad

Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

Organizatorzy „Sylwestrowy Zlot Offroad„przygotowali wiele atrakcji dla uczestników. Sam pobyt w ośrodku „Oblasówka” jest miłym akcentem tego spotkania. Ponadto przygoda rozpoczyna się w sobotę rano, trasa wyznaczona jest przez słynne kazimierskie lessowe wąwozy. Na niedzielny poranek zaplanowana jest wycieczka do Krzemionek Opatowskich, gdzie chętni będą mogli zwiedzić neolityczną kopalnię z trasą podziemną, a potem do Bałtowa, słynnego z kompleksu turystycznego z parkiem jurajskim. Po tej atrakcji czas poświęcony będzie na przygotowania do balu sylwestrowego. Zlot zakończy się w poniedziałek po śniadaniu noworocznym. Zainteresowani mają zapewniony przejazd do Kazimierza Dolnego na spacer.

Jakie warunki należy spełnić?

Udział możliwy jest fabrycznym autem terenowym i SUV-em, także początkujących załóg. Organizatorzy ostrzegają, że po opadach może być ciężko i wtedy przyda się wszelkie offroadowe wyposażenie, a zwłaszcza opony na błoto. Przydadzą się CB radia. Konieczne są mocne haki holownicze z przodu i z tyłu pojazdów.

Data wydarzenia:

od 29.12.2017 (piątek) godz. 16:00do 1.01.2018 (poniedziałek)

Koszt:

– wpisowe (bez względu na ilość osób) – 490 zł, a dla członków Klubu PolskiOffroad 440 zł. Obejmuje m.in. materiały nawigacyjne, koszulki T-shirt, naklejki i dyplomy.
– noclegi ze śniadaniami – według poniższej listy.
– kolacja w piątek – 35 zł porcja
– prowiant na drogę – 20 zł porcja
– obiad z deserem – 35 zł porcja
– grill pod wiatą (sobota) – 75 zł porcja
– bal sylwestrowy (niedziela) – 190 zł/osoba

Jak dojechać?

Po więcej informacji zajrzyj na:

https://www.kiwiportal.pl/wydarzenia/316140/kazimierz-dolny-sylwestrowy-zlot-offroad

https://www.facebook.com/events/1378166552203376

rekrutacja

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ