Motor Show 2018 – Poznań

0
19

Nawet jeżeli nie podoba Ci się tematyka motoryzacji, zakładam się, że otrzymasz 100% zadowolenia, jeżeli poświęcisz trochę swojego czasu na super Motor Show 2018 w Poznaniu !

Na samym początku 2018 roku odbędzie się jedna z największych  imprez wystawienniczych o profilu motoryzacyjnym w Polsce. R. Przynajmniej 14  pawilonów, ponad 150 wystawców z wielu obszarów motoryzacji\motocykli.

Poznań Motor Show to cztery salony – samochodowy, motocyklowy, caravaningowy i ciężarowy. Najciekawsze będą motocykli. Zaczyna się od hal 7, 7A, 8 i 8A  możecie  zobaczyć Salon Motocyklowy .  Jest ważne to, że  większość firm sprzedających i produkujących motocykle i quady, też zobaczycie tu najważniejszych dystrybutorów, również sklepy sprzedające części i akcesoria motocyklowe, kaski, specjalny odzież i  nawet to co wiąże się z branżą motocyklową. Możecie na miejscu tego dotknąć i własnoręcznie przetestować. I najlepszym jest to, że również uzyskać fachowe porady. Niestety nie na wszystkich, ale na niektórych stoiskach będziecie mogli kupić ich  w dobrej cenie.


                        Gwiazda Motor Show Poznania 2018 r – motocykl Honda !

Co dotyczy ceny i biletów :

Ceny biletów oczywiście zależą od dnia. Najdroższe bilety – pierwszego dnia , jest to dzień prasowy. Czyli kupicie bilet tylko za 100 zł  w necie i niestety droższe za 120 zł w kasie na targach. W piątek będzie super cena  – w necie 15 zł w kasie 20 zł. Trochę droższej będzie wynosił wjazd w sobotę, bo – 23 i 30 zł – i niedzielę 18 i 25 zł. Ważnym jest to, że możecie wybierać się w większym składzie, wtedy będziecie mieć możliwość kupić bilet rodzinny, ale wyłącznie w kasie na terenie Targów. I minus – nie ma biletów rodzinnych pierwszego dnia imprezy.

Musicie wiedzieć :
możecie wjechać na targi bezpłatnie motocyklem  po zakupieniu wejściówki dla kierowcy.

 Oczekuje was w 2018 r.

 

Dla porównania, co było w 2017 r.

 

rekrutacja

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ