Krzyk i styl, czyli targi mody Fashion in Lublin

0
28
Źrodło : www.pixabay.com

Korzystne ceny, szeroki wybór, ale przede wszystkim dobra zabawa podczas zakupów. To wszystko i wiele więcej czeka na was już na początku lutego w trakcie Fashion In Lublin.

Black Friday przeminął, ale nic straconego. Kolejna szansa na świetne cenowe okazje już niebawem, bo dokładnie 15 lutego. Podczas wydarzenia Fashion In Lublin w Domu Kultury w Lublinie nie zabraknie wrażeń. Pojawią się tacy projektanci, jak CollarMe, Arti Fanti, Misarte, Finery czy Aga Orłowska. Modowe targi rozpoczną się o godzinie 12, gdzie przymiarki potrwają do ostatniego klienta. Redakcja MIUMAG, czyli najnowsze doniesienia ze świata mody, obejmie całe wydarzenie patronatem medialnym i zadba o huczne afterparty.

Reklama, Lublin, targ, moda, kultura, event, wydarzenie
Źródło : http://miumag.pl/buzz/fashion-in-lublin–modowy-event-w-domu-kultury-juz-1507

Organizatorzy mogą obiecać, że w trakcie nadchodzących targów Fashion In Lublin pojawi się odzież i dodatki, których nie znajdziemy na sklepowych półkach. Szeroki wachlarz wyjątkowych kreacji z pewnością pozwoli wybrać coś specjalnego. Wejście na wydarzenie jest bezpłatne. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie.

Relacje z tego wydarzenia znajdziecie na naszej witrynie.

rekrutacja

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ