Korytarz zaćmień Księżyca

0
36
zaćmienie Księżyca

Imponujący korytarz zaćmień Księżyca może zmienić życie!

Zjawisko to wiąże się z wieloma legendami. W czasach, gdy ludzie jeszcze nie znali naukowego wyjaśnienia zaćmienia Księżyca, uważano, że jest to dzień panowania ciemnych sił i złych duchów. Warto zauważyć, że są teraz ludzie, którzy boją się tego zjawiska.

Jednak 31 stycznia zjednały się zaćmienie Księżyca, niebieski Księżyc i nadczłowiek – moment największej zbieżności Księżyca i Ziemi.

Ostatnie takie wydarzenie miało miejsce 30 grudnia 1982 r. Na półkuli wschodniej i 31 marca 1866 r. na Zachodniej.

zaćmienia Księżyca

 

Korytarz zaćmień Księżyca – okres między zaćmieniem Księżyca 31 stycznia a słonecznym 15 lutego – jest szczególnie ważny.

„Trzeba słuchać swojej intuicji i śliedzić za tym, co dzieje się w życiu. Nasze znaczenie dla wydarzeń będzie kluczowe. Negatywne nastawienie pogorszy stan rzeczy, a możliwość wyciągnięcia z tego, co się dzieje, cennych lekcji, zapewni nowe możliwości „- informują pracownicy TSN (Ukraina).

Podczas zaćmienia i korytarza między nimi emocjonalne tło jest bardzo niestabilne. Aby przejść korytarz zaćmień Księżyca bez znaczących strat – zarówno duchowych, jak i materialnych – postępuj zgodnie z 5 najważniejszymi wskazówkami:
  1. Zachowaj spokój: staraj się zachować wewnętrzną równowagę i pozytywne myślenie, unikaj „zjedzenia” siebie dla drobnych szkód.
  2. Unikaj poważnych decyzji: nie rozpoczynaj nowych spraw, ale jeśli już się rozpoczęły, mogą kontynuować. Unikaj spontanicznych akcji i rozwiązań.
  3. Unikaj tłumu: tłumy ludzi mogą wzmocnić już niestabilne emocje podczas korytarza zaćmienia. Idealną opcją jest komunikowanie się z osobami, które Cię inspirują.
  4. Uwol nij przeszłość: podczas zaćmienia korytarza „w jakiś sposób” chcesz „zadzwonić lub napisać do byłego” , to pokonaj swoje dłonie za takie myśli – w tym okresie będziesz musiał spojrzeć w swoje lęki i kompeksy i puścić przeszłość na zawsze. Pamiętaj, że nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki, więc nie powracaj do relacji, które z jakiegoś powodu zatrzymałeś wcześniej.
  5. Medytuj: trochę czasu na medytację, podczas których staramy się dać swój umysł i udać się w podróż w głąb siebie – to pomoże podjąć decyzję w sprawie dalszej przyszłości.
rekrutacja

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ