Wielkie otwarcie Studio Figura w Lublinie

0
18

Studio Figura to kolejne miejsce na mapie Lublina tylko dla kobiet. Mogą one bez wstydu i w fantastycznej atmosferze zadbać o swoje zdrowie i urodę. 8 lutego 2018 r. w Lubinie na ul. Wrońskiej 2 miało miejsce wielkie otwarcie profesjonalnego studio modelowania sylwetki. 

Studio Figura zostało utworzone z myślą o kobietach zarówno starszych jak i młodszych. Dla Pań, które są szczuplejsze i takich, które wciąż zmagają się z utratą zbędnych kilogramów.

Jak zapewnia personel, najważniejsze jest aby każda klientka uzyskała kompleksową i fachową pomoc dlatego każdy nowy użytkownik studio przy pierwszej wizycie będzie miał zakładaną kartę klienta. Daje ona możliwość stworzenia indywidualnego planu dietetycznego, oczyszczania organizmu za pomocą suplementów dostępnych na wyłączność Studia Figura oraz  utworzenia indywidualnego planu zabiegowo-treningowego.

W dniu otwarcia gościliśmy organizatorów, pracownice oraz kobiety zainteresowane treningami, które tak licznie przybyły na pierwsze spotkanie.

Całe wydarzenie rozpoczęła mowa powitalna właścicielki studia Anny Szul, która nie ukrywała swojego zaskoczenia związanego z ilością przybyłych osób.

Zawiązanie nowej spółki wiązało się z nową aranżacją przestrzeni oraz ze zmianą identyfikacji wizualnej studia. Przestrzeń została dostosowana do nowych potrzeb- jak wspomina właścicielka.

Co więcej, na wstępie każdy uczestnik wydarzenia losował numerek, który gwarantował wejściówkę na darmowy trening, a nawet karnet w wysokości ponad 500 zł umożliwiający pełen wachlarz treningów.

Następnie prowadząca uroczystość dokonała prezentacji sprzętów, w które wyposażone zostało studio wraz z dokładnym przedstawieniem efektów, które można uzyskać dzięki systematyczności, wyrzeczeniom oraz ciężkiej pracy.

Dla większej efektywności ochotniczki z przepełnionej po brzegi sali zgłaszały się do zademonstrowania działania urządzeń oraz pokazania poprawnego korzystania z nich. Wiele z Pań było zaskoczone rozwojem technologii oraz możliwości, do których mają teraz tak łatwy dostęp.

Przez całą uroczystość uczestniczki otwarcia mogły skorzystać ze sprzętów oraz sprawdzić swoje umiejętności pod okiem instruktorek. Zainteresowanie karnetami z pewnością zaskoczyło pracownice studia gdyż każda z nich była oblegana przez gości. Jednak ich zaangażowanie okazało się bardzo pomocne i z entuzjazmem odpowiadały na każde pytanie przyszłych klientek.

Studio mieści 3 sale zabiegowo-treningowe.

Klienci mogą skorzystać ze sprzętów t.j. Roll Shaper, który modeluje i ujędrnia ciało, ponadto jest mistrzem w walce z cellulitem. Swan Shaper natomiast to intensywne spalanie tkanki tłuszczowej ze wszystkich części ciała, Vacu Shaper łączy zalety wysiłku fizycznego i działania podciśnienia, pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej z najbardziej problematycznych części ciała.

Oprócz profesjonalnych sprzętów są również zabiegi t.j. liposukcja kawitacyjna, limfodrenaż, elektrostymulacja nerwowo-mięśniowa i wiele innych tego typu operacji.

Po pokazie sprzętów, rozpoczęto losowanie nagród, każda z Pań dostała wejściówkę na pojedynczy zabieg bądź miesięczny karnet. Ciężko było ukryć zadowolenie uczestniczek, które od razu ruszyły do biura na zapisy.

O wygodę gości zadbał catering, który przygotował pyszne przekąski.

Nie jest to jedyne miejsce w Polsce, w lutym otworzyło się aż 10 tego typu placówek. Lubelskie „Studio Figura” usytuowane jest w dzielnicy Bronowice. Zatem miejmy nadzieję, że to miejsce stanie się niebawem wielkim centrum zabiegowo-treningowym dla kobiet.

 

rekrutacja

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ